Preloader Close
0
Eşsiz villa sizi bekliyor
0
m2 alan üzerinde kurulu.
Eşin Royal: Kuşadası'nın Modern Yaşam İkonu

Eşin Royal, Kuşadası’nın merkezinde, özgün mimarisi ve modern konseptiyle dikkat çeken bir konut projesidir. Her biri müstakil dubleks olan villalar, 500m2’lik özel bahçeler içerisinde, 150m2 kullanım alanıyla geniş bir yaşam sunar. Her detayı özenle düşünülmüş olan villalar, ferah 4 yatak odası ve Amerikan mutfaklı geniş bir salondan oluşmaktadır.

Her villada üç ebeveyn banyosu bulunmakta olup, özel otopark alanları projenin konforunu tamamlar. Ayrıca, isteğe bağlı olarak tercih edilebilecek özel havuzlu seçenekler, konut sahiplerine sadece evlerinde değil, aynı zamanda özel bir tatil köşesinde hissetme şansı sunar.

Eşin Royal, aylık 50 Euro olan aidat bedeli karşılığında, sene boyunca 7/24 güvenlik, peyzaj çalışmaları, çevre aydınlatması ve personel maaşları gibi birçok hizmeti içerir. Projede bulunan sosyal tesisler, kendine ait havuzları olan villalar dışında, tüm konutlara özel otopark ve 7/24 güvenlik ile konforlu bir yaşam alanı sunar.

Eşsiz Manzara ve Konum

Konumuyla da dikkat çeken Eşin Royal, otogara ve şehir merkezine yakın mesafede, doğayla iç içe, tertemiz havasıyla öne çıkan bir konumda bulunmaktadır. Denize ve merkeze sadece 10 dakika, otogara ise 3 dakika mesafede olması, projenin yaşam kolaylıkları ve ulaşım avantajlarını bir araya getirmektedir.

Eşin Royal, modern konforu, doğa ile iç içe bir yaşamı ve ayrıcalıklı bir konumu bir araya getirerek sizi benzersiz bir yaşam deneyimine davet ediyor.

Sizi Arayalım

    Eşin Royal Fotoğraflar

    Go To Top