Preloader Close
0
Eşsiz villa sizi bekliyor
0
m2 alan üzerinde kurulu.
Marinn Diamond: Denizin Kıyısında Modern Bir Yaşamın Kapılarını Aralayın!

Marinn Diamond, Didim’in eşsiz kıyısında, lüks ve konforu bir araya getiren, 18 adet özel villa içeren muazzam bir konut projesidir. 6917 metrekarelik geniş bir alanda yer alan bu özel proje, denizle iç içe bir yaşam vaat eder. Her detayı özenle planlanmış villalar, modern mimari anlayışıyla tasarlanmış olup, konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çekmektedir.

Konum / Ulaşım:

Marinn Diamond, Didim’in turkuaz sularına sıfır konumuyla öne çıkmaktadır. Ege’nin eşsiz manzarasına nazır bir şekilde yer alan villalar, şehir merkezine ve ana ulaşım güzergahlarına kolay erişim imkanı sunar. Bu sayede, doğayla iç içe, huzurlu bir yaşam sürerken şehir olanaklarından da kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Sosyal Olanaklar:

Marinn Diamond sakinlerine özel olarak tasarlanmış geniş bahçeler, özel yüzme havuzları ve modern iç mekanlarla donatılmış villalar sunmaktadır. Projede ayrıca, güvenlik hizmetleri, otopark alanları, spor ve dinlenme alanları gibi bir dizi sosyal olanak bulunmaktadır. Denize sıfır konumda yer alması, sakinlere günün her anında muhteşem deniz manzarası eşliğinde özel bir yaşam deneyimi sunmaktadır.

Marinn Diamond, 2023 yılında başlayan inşaat süreci ve 2024 yılında tamamlanması planlanan teslim tarihiyle, sizleri deniz kıyısında huzurlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralamaya davet ediyor.

Sizi Arayalım

    360° Daire İçi Görüntüler

    Marinn Diamond Fotoğraflar

    Go To Top