Preloader Close
0
Eşsiz daire sizi bekliyor
0
m2 alan üzerinde kurulu.
Eşin Vadi: Kuşadası'nın Doğayla Buluşan Sessiz Cenneti

Eşin Vadi, çam ağaçlarının kucakladığı 25.400 m²’lik bir alanda, Kuşadası ile Kirazlı Köyü arasında, muazzam vadi manzarası ve doğayla iç içe, 300 dairelik bir özel konut projesidir. Doğanın sakinliği ve konforun kusursuz bir birleşimi olan Eşin Vadi, aileler için tasarlanmış özel bir cennettir.

Genel Bilgiler:

Eşin Vadi, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunan 64 villadan oluşan bir projedir. Her bir villa, modern tasarımı ve geniş teraslarıyla dikkat çekerken, devasa havuzları ve çocuk oyun parkları ile ailenizle unutulmaz anılar biriktirmeniz için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Konum/Ulaşım:

Projemiz, tertemiz havasıyla bilinen Kuşadası’nın merkezine sadece 4,7 km, Kirazlı Köyü’ne ise 3,6 km mesafededir. Projenin çevresindeki Bahçeşehir Koleji, kahvaltı salonları ve restoranlar ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralar. Ayrıca, toplu taşıma araçlarının sıkça geçtiği bir güzergah üzerindedir.

Sosyal Tesisler:

Eşin Vadi, ailenizin ihtiyaçlarına odaklanarak, hamam, sauna, SPA merkezi, fitness salonu, kafe, restoran, market, çocuk oyun parkı ve otopark alanları gibi birçok sosyal tesisi içinde barındırmaktadır.

Daire Tipleri:

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle Eşin Vadi, modern çizgilerle tasarlanmış geniş ve ferah odalara sahiptir. Renk uyumu ve tarzıyla şık bir yaşam alanı sunan projede her detay düşünülmüştür.

Eşin Vadi, doğanın içinde huzur bulmak isteyenler için ideal bir yaşam alanı sunarken, lüks ve konforu bir araya getirerek yaşamınıza değer katıyor. Unutulmaz bir yaşam deneyimi için sizleri Eşin Vadi’ye davet ediyoruz.

SİZİ ARAYALIM

    Eşin Vadi Fotoğraflar

    Go To Top